Gebze Nakliye, Nakliyat

Gebze Nakliye firmamız, nakliyat sektöründe kazanmış olduğu tecrübesi ile 2006 yılından bu yana profesyonel bakış açısıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Gebze Nakliyeciler Sitesinde faaliyette bulunan firmamız kuruluşundan bu yana istikrarlı bir şekilde büyümekle birlikte sektördeki gelişmeleri takip ederek faaliyetlerini sürdürmektedir. Nakliyat< işinde uzman, çevresine ve insanlara saygılı, ülkesine istihdam ve nitelikli hizmet sağlamayı hedefleri arasına katarak ulusal alanda yoluna devam etmektedir.

Gebze Nakliye firmaları arasında kalitesini göstermiş olan firmamız düzenli nakliyat çıkışları ile "Gebze taşımacılık" alanında adından söz ettirmektedir. Marmara, İç Anadolu, Doğu, Karadeniz, Akdeniz ve Ege Bölgelerinde binlerce kilometre yolu güvenli ve kaliteli hizmet parolası ile müşterilerinden övgü almaktadır.

Gebze Nakliye Sektöründe Uzman!

Merkezi Gebze Nakliyat ambarında bulunan firmamızın temel prensibi müşterilerine ihtiyaç duyduğu anda her türlü lojistik hizmetlerini en uygun maliyet ve kalite standartları çerçevesinde gerçekleştirmektir.


Karayolu taşımacılığı: Hava ve deniz taşımacılığına aktarma amaçlı yüklerin havalimanına veya ambar limanına ulaşması için kara taşımacılığı gereklidir. Çünkü varsayılan ülkelerin sınırlı sahil şeridi nedeniyle limanlara yakın bir üretim tesisi kurmak her zaman mümkün değildir. Karayolu taşımacılığı, havayolu taşımacılığından daha ekonomik ancak denizyolu taşımacılığından daha pahalıdır. Karayolu taşımacılığının kamyon ve tırlarla doğrudan yüklenicinin bulunduğu yerden varış noktasına gönderilmesi, kapıdan kapıya nakliye ve daha resmi olarak çok çeşitli nakliye olarak bilinir.

gebze-nakliye

Gebze Nakliye, nakliyat

Bir diğer bilgilendirici yazımız olan Gebze Nakliyat başlıklı makalemizide okumanızı öneririz.